Merkez Trade Hoşgeldiniz

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Konya Merkez Soğutma, Türkiye’nin önde gelen bir çok şirketlerin, KOBİ’lerin ve şahıs işletmelerin, otellerin tercih ettiği iş ortağıdır. Klima, Kombi, VRF hizmetlerinin yanında Endüstriyel soğutma sistemleri ve soğuk oda montaj/kurulum/bakım/demontaj vb. projelerinde profesyonel ekibimizle destek istediğiniz her an 7/24 yanınızdayız. Tecrübeli ve eğitimli ekibimiz ile hızlı, kaliteli ve en hesaplı çözümler üretmek adına son teknolojiyi sürekli takip etmek önceliğimiz olmuştur. Klima ve soğutma sistemleriniz emin ellerde. Sizlere yapılan işler önce kendimiz sonra da siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık vermek; güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı en iyi klima markalarını Türkiye’nin her yerine ulaştırmanın yanında, Satış ve serviste eksiksiz hizmet vermek, Profesyonel çözümler üretmek, Dünya standartlarında kalite sunmak, Sektörü geliştirmek ve büyütmektir.

MİSYONUMUZ
Uzman ve dinamik personelleriyle profesyonel hizmet sunan firmamız kurmuş olduğu tesislerde, bakımlarda ve imalatlarında göstermiş olduğu özeni, sonradan doğan sorunları çözmekteki başarısıyla da göstermektedir. Firmamız müşterilerine 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız gelişime açık ve yenilikçi politikasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.